AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Apple
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  ŽIČANA MREŽNA OPREMA
  Switch
  Pribor
  Routeri
  Network Interface kartice
  Smart Home
  NAS
  POE i Power adapteri
  Print Server
  USB
  HomePlug powerline
  Security Gateway
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijska automatizacija
  Antene i Kabeli
  Wireless Indoor
  Ormari i oprema
  Ormari
  WIRELESS OPREMA
  Antene i kabeli
  Unutrašnja wireless oprema
  60 GHz
  Pribor
  Vanjska Wireless oprema
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Industrijske Wireless oprema
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli Simplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Atenuatori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  Alat i pribor
  Alat
  Ostalo
  Fiber optički kabeliSM
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  KOMUNIKACIJSKI ORMARI I PRIBOR
  Zidni mrežni ormari
  Podni mrežni ormari
  Zidni nosači
  Otvoreni podni ormari
  Oprema za ormare
  Police
  Pribor
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  Pribor
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  ATS Switches
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  Scart
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Kućanski aparati
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 
Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Unutrašnja wireless oprema > 2.4 GHz routeri

 Šifra i nazivCijena
(KN)
MIK-CRS1098G1S2HNDIN
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN, (9)Port Cloud 2,4Ghz Wireless Router/Layer 3 Desktop Switch. (8)1000 Mbit/s Gigabit RJ45 Ports + (1) 1.25G SFP Cage (Mini-GBIC; SFP module not included), Integrated 2,4Ghz 802.11b/g/n Wireless AP 1000mW 30dBM (2 chains) + (1) microUSB type AB + (1) RJ45 serial port Includes Desktop Case with LCD, 24V 0.8A power adapter, (2) built in 4dbi antenas, microUSB type B to USB type A adapter. Can be powered by PoE in: 10-57V on Ether1 (802.3af/at or passive PoE), Max Power Consumption 13W, RouterOs Level5 License, Dimension 200x145x45mm. Options Not Included SFP modules: S-85DLC05D, S-31DLC20D and S-3553LC20D, S-RJ01 SFP direct attach cables S+DA0001, S+DA0003
Morate se prijaviti
MIK-CRS12524G1S2HNDI
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN, (25)Port Cloud Core Wireless AP/Router/Layer3 Desktop Switch, (24)1000Mbit/s RJ45 Ports + (1)1.25Gig SFP cage, (Mini-GBIC; SFP module not included) + Integrated 802.11b/g/n Wireless AP 1000mW 30dBM (2 chains) + (1) microUSB port + (1)RJ45 serial port. Atheros AR9344 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS Level 5 License, LCDpanel, Includes PSU or can be powered by PoE-In 8-30V DC on Ether1 (Non 802.3af). Max Power Consumption 15W. Includes Desktop Case, 24V 1.2A power adapter, (2) built in 4dbi antenas, USB OTG cable. Dimension 285x145x45mm. Built in 2.4GHz 11n wireless access point, you can have an AP, a router with any number of ports, and a full wire speed smart switch, all in one device. Options Not included SFP modules: S-85DLC05D, S-31DLC20D and S-3553LC20D, S-RJ01 SFP direct attach cables S+DA0001, S+DA0003
Morate se prijaviti
TPL-CAP300
TP-Link CAP300, Wireless N Ceiling/Wall Mount Access Point, 300Mbps at 2.4Ghz, 802.11b/g/n. Support Power over Ethernet (802.af). Supports Multi-SSID. Antena Internal 2* 3dBi Omni. Ceiling /Wall Mounting (Kits included)
Morate se prijaviti
TPL-EAP110
TP-Link EAP110, 2,4GHz 802.11b/g/n 300Mbps Wireless N Ceiling Mount Access Point. Includes EAP Controller Software to manage 100 of APs. Fast Ethernet (RJ-45) Port *1. Includes 24VDC / 1A Passive PoE Supply. Internal 2* 3dBi Omni antenas. Ceiling /Wall Mounting (Kits included). Dimension 180*180*47.5mm.
Morate se prijaviti
TPL-TL-WR802N
TP-Link TL-WR802N, 2,4GHz 300Mbps Wireless N Nano Router. Supports Router, Repeater, Client, AP and hotspot operation modes. Powered through a micro USB port by an external power adapter or USB connection to a computer. Pocket-size – Ideal for home and travel use. 1 10/100Mbps WAN/LAN Port. Dimension 57 x 57 x18 mm.
Morate se prijaviti
TPL-TL-WR840N
TP-Link TL-WR840N, 300Mbps 2.4GHz Wireless N Router. 4 10/100Mbps LAN Ports. 1 10/100Mbps WAN Port. 802.11b/g/n. 2 Antennas. Dimension 182 x 128 x 35 mm.
Morate se prijaviti
TPL-TL-WR841N
TP-Link TL-WR841N, 2,4GHz 300Mbps 2x2 MIMO Wireless 802.11b/g/n Router with 2 Fixed Omni Antenas. (4)10/100Mbps LAN Ports, (1)10/100Mbps WAN Port, 2*5dBi Fixed (not removeable) Omni Directional Antennas, 9VDC / 0.6A power adapter included. Dimension 192 x 130 x 33 mm
Morate se prijaviti
TPL-TL-WR940N
TP-Link WR940Nv2, 2,4GHz 300Mbps 3x3 MIMO Wireless 802.11b/g/n Router with 3 Fixed Omni Antenas. (4)10/100Mbps LAN Ports, (1)10/100Mbps WAN Port, 3*5dBi Fixed (not removeable) Omni Directional Antennas, 12VDC / 1A power adapter included. Dimension 230 x 144 x 35 mm
Morate se prijaviti
UBQ-ACB-ISP
Ubiquiti Networks ACB-ISP, 2.4GHz 802.11n 2x2 MIMO home router with modern design and very powerful / discrete antenna system hidden under a plastic chassis. The Router features 3x 10/100 Mbps LAN ports (1st LAN port supports PoE IN), 1x 10/100 Mbps WAN port with PoE output PoE, microUSB connector and 2x2 MIMO WiFi radio supporting 300Mbps speed in 2.4GHz. Power supply 24V PoE In on Lan Port 1 or 5V 2A Micro USB (Not included). Max TX power 22 dBm. Antena Gain 4 dBi
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.