AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Ostalo
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  MREŽNA OPREMA
  Smart Home
  Antene i Kabeli
  3 GHz
  Pribor
  Nadzor i Sigurnost
  Multimedia / Storage
  POE i mrežni adapteri
  Print Server
  USB
  Security Gateway
  Switch
  Pribor
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Wired Uređaji
  Wireless Indoor
  Pribor
  Wireless Outdoor
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Mikrotik
  Pribor
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijski Ethernet
  Ormari i oprema
  Ormari
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Switch
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli SImplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  Racks/Kabineti i Pribor
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  DVI
  Scart
  VGA
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 

Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Switch > Managed

 Šifra i nazivCijena
(KN)
PLT-GS-5220-44S4C
Planet GS-5220-44S4C - (48)Port 100/1000X SFP Layer2+ w/static routing Managed Desktop/Rackmount Switch | (48)SFP Slots Compatible with 100BASE-FX SFP transceivers with (4)Shared 1000Mbps Gigabit ethernet RJ45 ports (shared with Port1 to 4) | Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing | Switch Fabric 96Gbps | Throughput 71. 2Mpps@64Bytes | Dimension 440 x 300 x 44.5 mm | 1U height (SFP Modules sold seperate, Includes Rackmount kit)
Morate se prijaviti
PLT-GS-5220-46S2C4X
Planet GS-5220-46S2C4X - (52) Port Layer 2+ Managed Switch | 48-Port 100/1000X SFP slots with 2 Shared copper TP Gigabit ports (shared with ports 1 & 2) + 4-Port 10G SFP+ | Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing | Switch Fabric 176Gbps | Throughput 130.95Mpps@64Bytes | Dimension 440 x 300 x 44.5 mm, 1U height | SFP & SFP modules sold seperate | Rackmount kit included
Morate se prijaviti
PLT-MGSD-10080F
Planet MGSD-10080F - 13" 8-Port 100/1000Base-X SFP + 2-Port 10/100/1000Base-T L2/L4 Managed Metro Ethernet Switch (AC+2 DC, DIDO)
Morate se prijaviti
PLT-MGSW-24160F
Planet MGSW-24160F - (24) Port Managed Layer2/Layer4 Desktop Rackmount Metro Switch | (16) 100/1000Base-X SFP Interfaces + (8)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports | RS232 DB9 management port | Switch Fabric 48Gbps / non-blocking | Switch Throughput@64Bytes 35.7Mpps | Includes Rackmount kit | (SX/LX/BX SFP transceiver modules sold seperate) | Dimension 440 x 200 x 44.5 mm | 1U high
Morate se prijaviti
PLT-MGSW-28240F
Planet MGSW-28240F - (28) Port Managed Fiber Optical Switch | 24x 100/1000Base-X SFP slots + 4x 10G SFP+ Slots + 4 shared RJ45 Copper 1000Mbps Gigabit ports (shared with SFP slots 1-4) | L2/L4 Managed Metro Ethernet Switch (AC+DC Power Redundant, 2xDI, 2xDO
Morate se prijaviti
PLT-XGS3-24242
Planet XGS3-24242 | 30-Port Layer 3 Stackable High-density and Backbone Routing Managed Switch | 24x 1Gb SFP with 16-Port shared GbE + 4x 10G SFP+ slots + 2x 20G QSFP slots | Ports 1 to16 can either be used as 1G SFP or GbE RJ45 ports | Trunking stack up to 6 units | Switch Fabric 208Gbps | Throughput 154Mpps@64bytes | Switch dimension 440 x 350 x 44.5 mm, 1U height | Power consumption 53w (max.) | Equipped with one 100~240V AC power supply unit and one empty power supply slot for redundant DC power supply
Morate se prijaviti
PLT-XGS-6350-12X8TR
Planet XGS-6350-12X8TR - Layer 3 12-Port 10G SFP+ + 8-Port 10/100/1000T Managed Switch with Dual 100~240V AC Redundant Power | Switch Fabric 256Gbps/non-blocking | Switch throughput 180Mpps | Dimension 442.5 x 315 x 44 mm | 1U height
Morate se prijaviti
TPL-T2600G-28SQ
TP-Link T2600G-28SQ, JetStream 28-Port Gigabit SFP L2 Managed Rack-Mount Switch. 24 Gigabit SFP Slots 4 Combo 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports 4 10G SFP+ Slots. Dimension (440 * 220 * 44 mm)
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.