AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Ostalo
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  ŽIČANA MREŽNA OPREMA
  Switch
  Pribor
  Routeri
  Network Interface kartice
  Smart Home
  NAS
  POE i Power adapteri
  Print Server
  USB
  HomePlug powerline
  Security Gateway
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijska automatizacija
  Antene i Kabeli
  Wireless Indoor
  Mikrotik
  Ormari i oprema
  Ormari
  WIRELESS OPREMA
  Antene i kabeli
  Unutrašnja wireless oprema
  60 GHz
  Pribor
  Vanjska Wireless oprema
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Industrijske Wireless oprema
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli Simplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Atenuatori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  Alat i pribor
  Alat
  Ostalo
  Fiber optički kabeliSM
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  KOMUNIKACIJSKI ORMARI I PRIBOR
  Zidni mrežni ormari
  Podni mrežni ormari
  Zidni nosači
  Otvoreni podni ormari
  Oprema za ormare
  Police
  Pribor
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  Pribor
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  ATS Switches
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  Scart
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Kućanski aparati
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 

Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Medija konverteri > Single-Mode

 Šifra i nazivCijena
(KN)
PLT-FST-802S15
Planet FST-802S15 - 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart Media Converter 15km | Converter can be used as a standalone when its powered on by its DC adapter or use as a slide-in module to the PLANET 19-inch Web Smart 16-Slots Media converter chassis (MC-1610MR/MC-1610MR48)
Morate se prijaviti
PLT-FT-802S15
Planet FT-802S15 - 10/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fiber Converter 15km | LFPT, Supported | Converter can be used as a standalone when its powered on by its DC adapter or use as a slide-in module to the PLANET 19-inch Web Smart 15-Slots Media converter chassis (MC-1500R/MC-1500R48)
Morate se prijaviti
PLT-FT-802S35
Planet FT-802S35 - 10/100TX - 100Base-FX (SC) Single Mode Bridge Fiber Converter 35km | LFPT, Supported | Converter can be used as a standalone when its powered on by its DC adapter or use as a slide-in module to the PLANET 19-inch Web Smart 15-Slots Media converter chassis (MC-1500R/MC-1500R48)
Morate se prijaviti
PLT-FTP-802S15
Planet FTP-802S15 - 100Base-FX to 10/100Base-TX PoE Media Converter (SC tip,SingleMode) | Max distance up to 15 km
Morate se prijaviti
PLT-GST-802S
Planet GST-802S - 1000Base-TX to Single-Mode 1000Base-FX (SC connector) Smart Media Converter | Max Distance up to 10 km | Wavelength 1310nm | Converter can be used as a standalone when its powered on by its DC adapter or use as a slide-in module to the PLANET 19-inch Web Smart 16-Slots Media converter chassis (MC-1610MR/MC-1610MR48)
Morate se prijaviti
PLT-GT-802S
Planet GT-802S - Converts 1000BASE-LX fiber to Gigabit 1000Base-TX copper RJ45 | Designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC-Type connector | Works at 1310nm wavelength on both transmitting and receiving data | Extends max distance up to 10 km
Morate se prijaviti
PLT-ICS-100
Planet ICS-100 - RS-232/422/485 to 100Mbps RJ45 Fast Ethernet (TP) Converter | 100 m
Morate se prijaviti
PLT-ICS-102S15
Planet ICS-102S15 - RS-232/422/485 to 100Base FX Fiber Optic Fast Ethernet Media Converter (LC, SM) | 20 km
Morate se prijaviti
PLT-VF-101G-KIT
Planet VF-101G-KIT, 1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM, a pair include Tx & Rx in package (TVI/CVI/AHD/CVBS) (VF-101G-T + VF-101G-R). 9/125µm single mode. Wall-mountable, DIN-rail (with optional kit), chassis installation (with optional chassis)
Morate se prijaviti
PLT-VF-102G-KIT
Planet VF-102G-Kit, 1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(FC, SM) converter up to 20KM, a pair include Tx & Rx in package (TVI/CVI/AHD/CVBS). Bundle kit consists of (VF-102G-T + VF-102G-R). 9/125µm single mode.
Morate se prijaviti
PLT-VF-106G-KIT
Planet VF-106G-Kit, 1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(SC WDM) converter up to 20KM, a pair include Tx & Rx in package (TVI/CVI/AHD/CVBS). Bundle kit consists of (VF-106G-T + VF-106G-R). 9/125µm single mode.
Morate se prijaviti
PLT-VF-402-KIT
Planet VF-402-KIT - 4-Channel Video over Fiber (FC) converter up to 20 km | A pair include Tx & Rx in package | Ideal for extending the distance and signal conversion by transmitting the video and data over the fiber-optic cable | VF-402-KIT CCTV over fiber media converter enables the videos to be delivered in high quality up to 20 km long in distance. 9/125µm single-mode
Morate se prijaviti
TPL-MC110CS
TP-Link MC110CS - Converter 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode | Converts 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media | Designed for use with single-mode fiber cable utilizing the SC/UPC-Type connector | Works at 1310nm on both transmitting and receiving data. Extends fiber distance up to 20km
Morate se prijaviti
TPL-MC111CS
TP-Link MC111CS - WDM Fast Ethernet Media Converter Transceiver 10/100 | Support SC fiber singlemode. 1550nm Tx/1310nm Rx. Extends fiber distance up to 20km. Transmitts and receives data on one single fiber
Morate se prijaviti
TPL-MC112CS
TP-Link MC112CS - Media converter designed to convert 100BASE-FX fiber to 100Base-TX copper media or vice versa | Adopting WDM technology | Supports SC fiber singlemode | The MC112CS will transmit at extended fiber optic distances utilizing single-mode fiber up to 20 kilometers. 1310nm Tx/1550nm Rx
Morate se prijaviti
TPL-MC210CS
TP-Link MC210CS - Gigabit Single-Mode Media Converter | Transceiver 1000TX/1000FX SM | SC | Extends fiber distance up to 15 km | Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.