AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Ostalo
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  MREŽNA OPREMA
  Smart Home
  Antene i Kabeli
  3 GHz
  Pribor
  Multimedia / Storage
  POE i mrežni adapteri
  Print Server
  USB
  Security Gateway
  Switch
  Pribor
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Wired Uređaji
  Wireless Indoor
  Pribor
  Wireless Outdoor
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Mikrotik
  Pribor
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijski Ethernet
  Ormari i oprema
  Ormari
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Switch
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli SImplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  Racks/Kabineti i Pribor
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  DVI
  Scart
  VGA
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 

Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  SFP Transceiver > SFP-BIDI WDM

 Šifra i nazivCijena
(KN)
MXL-ML-S+2733-10
MaxLink ML-S+2733-10 - 10G SFP+ optical module | WDM | SM | Tx 270/Rx1330nm | 10 km | 1x LC connector | DDM | Cisco compatible
Morate se prijaviti
MXL-ML-S+3327-10
MaxLink ML-S+3327-10 - 10G SFP+ optical module | WDM | SM | Tx 1330/Rx1270nm | 10 km | 1x LC connector | DDM | Cisco compatible
Morate se prijaviti
MXL-ML-S3155-20
MaxLink ML-S3155-20 - 1.25G SFP optical module | WDM | SM | Tx 1310/Rx1550nm | 20 km | 1x LC connector | DDM | Cisco compatible
Morate se prijaviti
MXL-ML-S3155-40
MaxLink ML-S3155-40 - 1.25G SFP optical module | WDM | SM | Tx 1310/Rx1550nm | 40 km | 1x LC connector | DDM | Cisco compatible
Morate se prijaviti
MXL-ML-S5531-20
MaxLink ML-S5531-20 - 1.25G SFP optical module | WDM | SM | Tx 1550/Rx1310nm | 20 km | 1x LC connector | DDM | Cisco compatible
Morate se prijaviti
MXL-ML-S5531-20-SC
MaxLink ML-S5531-20-SC, 1.25G SFP optical module, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x SC connector, DDM, Cisco compatible. For complete link you need ML-S3155-20-SC WDM(BiDi) SM Tx130/Rx 1550) module
Morate se prijaviti
PLT-FT-806A20
Planet FT-806A20 - 10/100BASE-TX to 100BASE-FX | WDM TX:1310nm RX: 1550nm | SC/ SingleMode | Bi-directional Bridge Media Converter | 20 km | You must connect FT-806A20 / FT-806A60 to one end while FT-806B20 / FT-806B60 to the other end
Morate se prijaviti
PLT-FT-806B20
Planet FT-806B20 - 10/100BASE-TX to 100BASE-FX | WDM TX:1550nm RX: 1310nm | SC/ SingleMode | Bi-directional Bridge Media Converter | 20 km | You must connect FT-806A20 / FT-806A60 to one end while FT-806B20 / FT-806B60 to the other end
Morate se prijaviti
PLT-MFB-FA20
Planet MFB-FA20 - WDM/ Bidi LC Tx-1310 | RX: 1550nm | 20 km | 100Mbps | Single Mode SFP fiber transceiver (0-60C operating temp)
Morate se prijaviti
PLT-MFB-FB20
Planet MFB-FB20 - WDM/Bidi LC Tx-1550 | RX: 1310nm | 20 km | 100Mbps Single Mode SFP fiber transceiver
Morate se prijaviti
PLT-MGB-LA10
Planet MGB-LA10 - SFP-Module Single Mode 1000Base-BX | Connector WDM/Bidi LC | Wavelength: RX: 1550nm TX:1310nm | Mini-GBIC module | Max Distance up to 10 km | Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Morate se prijaviti
PLT-MGB-LA20
Planet MGB-LA20 - SFP-Module Single Mode 1000Base-BX | Connector WDM/Bidi LC | Wavelength: RX: 1550nm TX:1310nm | Mini-GBIC module | Max Distance up to 20 km | Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Morate se prijaviti
PLT-MGB-LA40
Planet MGB-LA40 - SFP-Module Single Mode 1000Base-BX | Connector WDM/Bidi LC | Wavelength: RX: 1550nm TX:1310nm | Mini-GBIC module | Max Distance up to 40 km | Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Morate se prijaviti
PLT-MGB-LA80
Planet MGB-LA80 - SFP-Module Single Mode 1000Base-BX | Connector WDM/Bidi LC | Wavelength: RX: 1550nm TX:1310nm | Mini-GBIC module | Max Distance up to 80 km | Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Morate se prijaviti
PLT-MGB-LB10
Planet MGB-LB10 - Single-Mode 1000Base-BX Mini GBIC Module | Connector WDM/Bidi LC | Wavelength TX: 1550nm | RX: 1310nm | Max Distance up to 10 km | Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Morate se prijaviti
PLT-MGB-LB20
Planet MGB-LB20 - Single-Mode 1000Base-BX Mini GBIC Module | Connector WDM/Bidi LC | Wavelength TX: 1550nm | RX: 1310nm | Max Distance up to 20 km | Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Morate se prijaviti
PLT-MGB-LB40
Planet MGB-LB40 - Single-Mode 1000Base-BX Mini GBIC Module | Connector WDM/Bidi LC | Wavelength TX: 1550nm | RX: 1310nm | Max Distance up to 40 km | Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Morate se prijaviti
PLT-MGB-LB80
Planet MGB-LB80 - Single-Mode 1000Base-BX Mini GBIC Module | Connector WDM/Bidi LC | Wavelength TX: 1550nm | RX: 1310nm | Max Distance up to 80 km | Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TSA
Planet MGB-TSA, Mini GBIC Multi-mode WDM Tx-1310 RX: 1550nm,  2KM, 1000Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C), DDM supported
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TSB
Planet MGB-TSA, Mini GBIC Multi-mode WDM Tx-1550 RX: 1310nm,  2KM, 1000Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C), DDM supported
Morate se prijaviti
PLT-MTB-LA20
Planet MTB-LA20, 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM BiDi, TX:1270nm, RX:1330nm) - 20KM (LC, SM), Must be paired with MTB-LB20 module
Morate se prijaviti
PLT-MTB-LA40
Planet MTB-LA40, 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM BiDi, TX:1270nm, RX:1330nm) - 20KM (LC, SM), Must be paired with MTB-LB40 module
Morate se prijaviti
PLT-MTB-LA60
Planet MTB-LA60, 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM BiDi, TX:1270nm, RX:1330nm) - 60KM (LC, SM), Must be paired with MTB-LB60 module
Morate se prijaviti
PLT-MTB-LB20
Planet MTB-LB20, 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1330nm, RX:1270nm) - 20KM. Must be paired with PLT-MTB-LA20
Morate se prijaviti
PLT-MTB-LB40
Planet MTB-LB40, 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM BiDi, TX:1330nm, RX:1270nm) - 40KM. Must be paired with PLT-MTB-LA40
Morate se prijaviti
PLT-MTB-LB60
Planet MTB-LB60, 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM BiDi, TX:1330nm, RX:1270nm) - 60KM. Must be paired with PLT-MTB-LA60
Morate se prijaviti
PLT-MTB-TLA20
Planet MTB-TLA20, Industrial 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) - 20KM, DDM Supported (-40 to 75 C). Must be paired with MTB-TLB20
Morate se prijaviti
PLT-MTB-TLB20
Planet MTB-TLB20, Industrial 10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1330nm, RX:1270nm) - (LC, SM) 20KM, DDM Supported (-40 to 75 C). Must be paired with MTB-TLA20
Morate se prijaviti
UBQ-UF-SM-1G-S
Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S - U Fiber | Single-Mode SFP BiDi Fiber Module 1-pair | (1) LC connector type | TX wavelength Blue 1310nm/Yellow 1550nm | RX wavelength Blue 1550nm/Yellow 1310nm | 1.25 Gbps SFP data rate | Max Cable Distance supported up to 3 km
Morate se prijaviti
UBQ-UF-SM-1G-S-20
Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S-20 - U Fiber | Single-Mode SFP BiDi Fiber Module 10-pairs | (1) LC connector type | TX wavelength Blue 1310nm/Yellow 1550nm | RX wavelength Blue 1550nm/Yellow 1310nm | 1.25 Gbps SFP data rate | Max Cable Distance supported up to 3 km | Package contains 20pcs (10 pairs)
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.