AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Ostalo
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  ŽIČANA MREŽNA OPREMA
  Switch
  Pribor
  Routeri
  Network Interface kartice
  Smart Home
  NAS
  POE i Power adapteri
  Print Server
  USB
  HomePlug powerline
  Security Gateway
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijska automatizacija
  Antene i Kabeli
  Wireless Indoor
  Mikrotik
  Ormari i oprema
  Ormari
  WIRELESS OPREMA
  Antene i kabeli
  Unutrašnja wireless oprema
  60 GHz
  Pribor
  Vanjska Wireless oprema
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Industrijske Wireless oprema
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli Simplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Atenuatori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  Alat i pribor
  Alat
  Ostalo
  Fiber optički kabeliSM
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  KOMUNIKACIJSKI ORMARI I PRIBOR
  Zidni mrežni ormari
  Podni mrežni ormari
  Zidni nosači
  Otvoreni podni ormari
  Oprema za ormare
  Police
  Pribor
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  Pribor
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  ATS Switches
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  Scart
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Kućanski aparati
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 

Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Switch > Gigabit 5-6 Ports

 Šifra i nazivCijena
(KN)
CSC-SG110D-05-EU
Cisco SG110D-05-EU, Small Business 5-Port RJ45 Unmanaged Desktop Switch. Switching capacity: 10 Gbps ¦ Forwarding performance (64-byte packet size) : 7.4 Mpps. MAC address table size 4000 entries. Flow control, Layer 2 switching, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Weighted Round Robin (WRR) queuing, quality of service (QoS), cable diagnostics, loop detection, Energy Efficient Ethernet
Morate se prijaviti
MIK-RB260GS
MikroTik RB260GS, (6)Port Desktop Smart Managed Switch, (5)1000Mbit/s Gigabit RJ45 ports + (1)1.25Gig SFP cage., (SFP module not included), Switching is done by an Atheros Switch Chip. Operating System SwOS, Includes plastic case, 12V 1A power adapter, Can be powered by PoE-In 6V - 31 V on Ether1 (Non 802.3af/at). Tested and recommended to use with MikroTik SFP modules: S-85DLC05D, S-31DLC20D and S-35/53LC20D (not included)
Morate se prijaviti
MIK-RB260GSP
MikroTik RB260GSP, (6)Port Desktop Smart Managed Switch with PoE Output. Ports 2-5 can power other PoE capable devices with the same voltage as applied to the unit. Switch has (5)1000Mbit/s Gigabit RJ45 ports + (1)1.25Gig SFP cage., (SFP module not included), Switching is done by an Atheros Switch Chip. Operating System SwOS, Includes plastic case, 24V 2,5A power adapter, Can be powered by PoE-In 6V - 31 V on Ether1 (Non 802.3af/at). Tested and recommended to use with MikroTik SFP modules: S-85DLC05D, S-31DLC20D and S-35/53LC20D (not included)
Morate se prijaviti
PLT-GSD-503
Planet GSD-503, (5)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports Unmanaged Desktop Switch, Switch fabric 10Gbps, Throughput (packet per second) 7.44Mpps, advanced Green Networking power saving technology, auto-MDI/MDI-X, Includes 5V DC/1A External Power Adapter, Metal case, Dimensions 86 x 155 x 26 mm
Morate se prijaviti
PLT-GSD-504
Planet GSD-504, (5)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports Unmanaged Desktop Switch, Includes 5V DC/1A external power adapter, Plastic Case, Switch Fabric 10Gbps, Throughput (packet per second) 7.44Mpps, advanced Green Power Saving technology, Dimensions 168 x 100 x 29mm
Morate se prijaviti
PLT-GSD-603F
Planet GSD-603F, 6-Port Unmanaged Switch (5x RJ45 Gigabit Ethernet +1x 1G SFP slot). Metal (External Power DC 5V, 1A). Switch Dimension 162 x 102 x 28 mm. SFP modules sold seperate. With one mini-GBIC 1000BASE-SX/LX SFP (Small-Form Factor Pluggable) interface support, the deployed distance of the GSD-603F can be extended from 550 meters (via multi-mode fiber) to 10/20/30/40/50/70/120 kilometers (via single-mode fiber).
Morate se prijaviti
TPL-TL-SG1005D
TP-Link TL-SG1005D, (5)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports Unmanaged Desktop Switch, Plastic case, desktop or wall-mounting design, Green Ethernet Power Saving, Auto-Negotiation RJ45 ports, Supports Auto MDI / MDIX, Switching Capacity 10Gbps, Dimension (140*88*23 mm)
Morate se prijaviti
TPL-TL-SG105
TP-Link TL-SG105, (5)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports Unmanaged Desktop Switch, Steel housing, desktop or wall-mounting design, Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX, Green energy efficient technology, Dimension (99.8 x 98 x 25 mm)
Morate se prijaviti
ZYX-GS-105B
Zyxel GS-105Bv3, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing. One high-priority QoS port and two medium-priority QoS ports. Power consumption 2.5W max. Dimension 121 x 75 x 26 mm
Morate se prijaviti
ZYX-GS-105S
Zyxel GS-105S v2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green), desktop, plastic housing. High-performance Gigabit for Optimized Video and Online Gaming Experience. Dimension 106 x 75 x 32 mm.
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.